Europejski wymiar szkoły? - TAK

Pod hasłem: "Wszechstronność- gwarantem rozwoju" - nasi nauczyciele rozpoczęli mobilność zagraniczną w celu udoskonalenia swojego warsztatu pracy, kompetencji cyfrowych, nowoczesnych metod nauczania.

Czytaj więcej!

Staż letni 2024 - Akcja Kwalifikacja 2.0

Uczniów klas czwartych zapraszamy do udziału w stażach uczniowskich w ramach programu „Akcja Kwalifikacja 2.0 – projekty na rzecz szkół zawodowych na terenie Miasta Bydgoszczy”.

Czytaj więcej!

Drzwi otwarte. Dziękujemy za odwiedziny.

13 kwietnia gościliśmy kandydatów na uczniów, ich rodziców i opiekunów. Było nam bardzo miło przyjąć młodych entuzjastów elektroniki i informatyki. Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będą uczniami naszej szkoły. Relacja fotograficzna i wideo na Facebook. Dziękujemy za udział naszym patronom.

Czytaj więcej!

Olimpiada Wiedzy Technicznej

W sobotę 6 kwietnia 2024 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej odbył się finał 50. Olimpiady Wiedzy Technicznej – inżynieria w elektroenergetyce. Naszą szkolę reprezentowali: Weronika Grochalska z klasy II B. oraz Adam Zaradzki z klasy II A. Gratulujemy udziału w finale. Czekamy na wyniki, które będą 20 kwietnia. Opiekunem finalistów jest p. Joanna Siepniewska-Stańczyk.

Czytaj więcej!

Dominacja Elektronika w konkursie Politechniki Śląskiej

Od 3 lat nasi uczniowie biorą udział w konkursie „Elektronika, by żyło się łatwiej”. Biorą w nim udział uczniowie szkół średnich z całej Polski. Konkurs polega na zaprojektowaniu, wykonaniu i zaprezentowaniu urządzenia elektronicznego "ułatwiającego życie". Cokolwiek to znaczy :). W tym roku zgłoszono około 70 prac. Do ścisłego finału zakwalifikowano 10. Wśród nich dwa projekty naszych uczniów.

Czytaj więcej!