Inżynierowie przyszłości są wśród nas

INŻYNIEROWIE PRZYSZŁOŚCI to program oświatowy Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza skierowany do uczniów i nauczycieli liceów i techników, którzy mają pomysł na własny projekt badawczy i chcą go realizować.
W ramach Programu przeprowadzony zostanie konkurs, w którym nauczyciele z uczniami mogą zgłaszać swoje pomysły prac badawczych. Autorzy 100 najlepszych koncepcji otrzymali dofinansowanie w postaci grantu na zakup materiałów do projektów. Wśród nich Natalia Detmer z klasy 1h. Jej projekt polega na zbudowaniu aparatury badawczej do prowadzenia obserwacji zachowania się roślin oświetlonych światłem o różnych długościach fali. Gratulacje.

Czytaj więcej!

Najlepsi w regionie

Wynik w rankingu zawdzięczamy ubiegłorocznym absolwentom. Dziękujemy. Obecnym uczniom mówimy "dobrze wybraliście". Do Was należy utrzymanie lub poprawa wyniku.

Czytaj więcej!

Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

28 stycznia 2024 r. (niedziela), w Centrum Handlowym Rondo przy ul Kruszwickiej 1, w godz. 10.00-18.00 odbędzie się Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Czytaj więcej!

Koncert noworoczny za nami

Święta, Nowy rok i ZSE - to musi oznaczać noworocznych koncert szkolnej orkiestry. Punktualnie o 10.00 uczniowie klas pierwszych i piątych usłyszeli pierwsze takty muzycznej uczty. To dobry sposób na początek roku. Obejrzyjcie fotorelację. Zawdzięczamy ją pani profesor Monice Baranowskiej.

Czytaj więcej!

Wesołych Świą i Szczęśliwego Nowego Roku

Czytaj więcej!